Hakkımızda


Hakkımızda

Tury Turizm TİC. LTD. ŞTİ. olarak 19 yıllık tecrübemizle sizlere profesyonel seyahat acenteliği hizmeti vermekteyiz. Özel turlarımızla ve günü birlik turlarımızla birçok balayı çiftine, aileye, arkadaş grubuna en güzel anlarında ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugünlere gelene kadar birçok özel tur organizasyonunda yer aldık ve almaya devam ediyoruz. Alanında en iyi olmak için her geçen gün biraz daha çaba sarf eden bir firma olarak kendimizi bir adım daha ileri taşıma gayretindeyiz. Bunun için hizmetlerimize her geçen gün daha lüks ve kaliteli seçenekler eklemeye devam ediyoruz. En beğendiğiniz oda alternatiflerini sizinle buluşturuyor, en avantajlı tur ve tatil paketlerini beğeninize sunuyoruz. En avantajlı tatil seçenekleri ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı çok çeşitli hizmetlerimiz var!

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz, yaptığımız işlerin yapacağımız işlere teminat olması başarımızdaki en büyük etken... Her bir misafirimizin görüşü, beğenisi, fikri bizim için son derece önemli... Bu nedenle hizmet kalitemizi her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleriz. Bu nedenle verdiğimiz bütün hizmetlerde alanımızın en iyisi olmak gibi bir amacımız var! Sizlere daha kaliteli hizmetler sunmak adına bu yolda kendimizi her geçen gün biraz daha yeniliyor, teknik donanımlarımızı daha da geliştiriyoruz. Gelişmiş hizmet yelpazemiz içinde yer alanlar:

• Balayı paketleri

• En avantajlı otel seçenekleri

• Mavi Yolculuk adı verilen deniz turları

• Özel tur seçenekleri

• Günübirlik turlar

• En uygun uçak bileti seçenekleri

• Araç kiralama hizmetleri

• Lisanlı tur rehberliği hizmetleri

• Türkiye Çapında Çeşitli İllere düzenlenen turlarımız

• Yunanistan turları gibi birçok hizmeti şeklindedir.

Kalitemiz

Düzenlediğimiz turlarda, en eğlenceli olmak gibi bir özelliğimiz var. Kalitemiz, yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olmamızdan ve işimizde en iyi olmak için durmadan çalışmamızdan gelir. Herkesi memnun etmek zor olsa da imkansız değildir! Bu amaçla her geçen gün daha kalabalık kitlelere hitap etmekten aşırı mutluyuz! Bu potansiyeli korumak, yeni aktivitelerde yeni mutlu yüzler görmek için her geçen gün çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kalitemiz her geçen gün artan mutlu yüzlerle orantılıdır! Mutluluk bulaşıcıdır! Bu sonsuz mutluluk döngüsünde sizi de aramızda görmek isteriz!
İLETİŞİM

info@balayindayim.com
+903842712181
Avcılar-Isali-Gaferli mahallesi, Fatih Sk.
    No:25, 50180 Göreme
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.